Віра Багринець-Воловоденко

Солістка опери (сопрано)

Лауреат міжнародного та всеукраїнського конкурсів

Біографія

У 2011 – 2014 навчалася в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв за спеціальністю «Музичне мистецтво» (академічний спів), клас народного артиста України, професора Валерія Захарченка та народної артистки України, професора Ганни Захарченко, де отримала диплом бакалавра.

У 2014 вступила на V курс Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського за спеціальністю «Музичне мистецтво» (оперний спів), клас народної артистки України, професора Валентини Кочур, де у 2015 році отримала диплом спеціаліста. У 2015 вступила до Асистентури-стажування Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського за спеціальністю «Музичне мистецтво» (оперний спів), клас народної артистки України, професора Валентини Кочур.

У роки навчання стала лауреатом конкурсів:

  • Х Всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс-фестиваль вокального мистецтва ім. Бориса Гмирі (м. Дніпропетровськ, 2015, ІІІ премія);
  • ІІІ Міжнародний конкурс-фестиваль «Перлини мистецтва» (м. Київ, 2015, І премія).

На сцені оперної студії Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського виконала партію Оксани у виставі «Запорожець за Дунаєм» С.Гулака-Артемовського.

З 2015 року – солістка Київського академічного муніципального духового оркестру.

Від листопада 2017 року – солістка Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва.

Партії

У репертуарі театру виконала партії у виставах: