Grand-Gala Віктора Плоскіни

Оперні хіти у виконанні солістів, хору та симфонічного оркестру

 

Постановний склад

Диригент-постановник – Віктор Плоскіна
Режисер-постановник – Віталій Пальчиков
Художник-постановник – Людмила Нагорна
Хормейстер-постановник – Анжела Масленнікова
Концертмейстери – Лідія Водик, Марія Поляшова, Любов Орлова
Художник світла – Михайло Євдокименко
Звукорежисер – Ігор Кисельов
Режисер, який веде виставу – Патімат Мірзаєва

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ

Солісти:
Олександр Гурець
Олег Філіпенко
Ксенія Бахрітдінова-Кравчук
Дар’я Миколенко
Анастасія Поліщук
Алла Пригара
Дмитро Іванченко
Cергій Макієнко
Дем’ян Матушевський
Роман Лузан

 

Про концерт

GRAND-GALA – це концерт-презентація головного диригента Київської опери – заслуженого артиста України Віктора Плоскіни, який багато років успішно працює в оперному жанрі.

До програми концерту маестро Плоскіна включив вокальні, оркестрові та хорові хіти з всесвітньо відомих оперних шедеврів. Цього вечора звучатимуть, зокрема, фрагменти з опер «Весілля Фігаро» В.А. Моцарта, «Ріголетто», «Трубадур», «Макбет», «Бал-маскарад» Дж. Верді, «Кармен» Ж.Бізе, «Сільська честь» П. Масканьї, «Турандот» і «Мадам Баттерфляй» Дж. Пуччіні, «Паяци» Р. Леонкавалло, «Капулетті і Монтеккі» В. Белліні. Українська музика буде представлена творами Ю.Мейтуса, Л.Колодуба та А.Кос-Анатольського.

Віктор Плоскіна: «Радий, що буду оточений улюбленими творами, чудовим оркестром та хором театру, маститими і молодими співаками – вокальною гордістю української оперної школи. У цій співдружності подаруємо свято нашим улюбленим глядачам!»

 

Запрошені солісти:

Олександр Гурець (тенор)

Народний артист України
Лауреат міжнародних конкурсів
Закінчив Київську державну консерваторію ім. П.І.Чайковського у класі професора Віктора Куріна.

Маестро Віктор Плоскіна вважає співака флагманом української оперної школи. Володар унікального потужного лірико-драматичного тенора. У 1991- 2018 – соліст Національної опери України ім. Т.Г. Шевченка. В Україні та на гастролях у багатьох країнах завоював визнання у партіях тенорового репертуару. Брав участь у постановці опери Д. Шостаковича «Катерина Ізмайлова» під керуванням В. Гергієва в Тель-Авіві (Ізраїль) та у Міжнародному мистецькому проєкті під керуванням М. Ростроповича в Римі (Італія).

Ксенія Бахрітдінова-Кравчук (сопрано)

Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів
Випускниця Львівської Національної музичної академії ім. М.В. Лисенка (2013).

Сценічний шлях розпочала солісткою Харківського національного театру опери та балету. Від 2016 – солістка Національної опери України ім. Т.Г. Шевченка. Її називають зіркою європейського рівня, адже молода співачка вражає дивовижним бельканто, а також неймовірною харизматичністю. Із сольними концертами виступала в Україні та за кордоном, гастролювала у багатьох країнах. Представляла Україну на Фестивалі до ювілею В.А. Моцарта у Китаї, Мiжнародному фестивалi класичноi музики в Алжирi. У 2018 співала під керівництвом Рікардо Муті на фестивалі у м. Равена (Італія).

Дмитро Іванченко (тенор)

Лауреат міжнародного конкурсу
Закінчив Національну музичну академію ім. П.І. Чайковського у класі славетної Євгенії Мірошниченко.

Володіє сильним, соковитим, міцним ліричним тенором, хорошою статурою і сценічною принадністю. 9 років працював у Київському академічному театрі опери і балету для дітей та юнацтва, і саме в нашому театрі сформувався як яскравий співак та самобутній актор. Тут отримав і перше міжнародне визнання, виступивши разом з симфонічним оркестром театру на сцені славетного Кадоган-холу в Лондоні.

Олег Філіпенко (тенор)

Заслужений артист України

Закінчив Національну музичну академію України ім. П. І. Чайковського. Від 2014 – соліст Національної опери України ім. Т. Г. Шевченка.У репертуарі театру має чимало партій, серед яких Хозе («Кармен» Ж. Бізе) та Молодийциган («Алеко» С. Рахманінова).Гастролював у Польші, Іспанії, Португалії, Франції, Росії, Білорусі.