Подарунок до святого Миколая

Концертна програма
спільно із Заслуженим Прикарпатським ансамблем пісні та танцю України «Верховина»

Тривалість концерту – 1 год 10 хв

Над концертом працювали

Художній керівник ансамблю – Світлана Майданик
Головний балетмейстер – Василь Кулаківський
Диригент – Світлана Понайда
Керівник музичної частини – Богдан Качмарик
Директор ансамблю «Верховина» – Любов Стадник

Виконавці:
Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина» з міста Дрогобич

 

Про концерт

День святого Миколая – свято несподіванок і дарунків, що передує Новорічно-Різдвяним святкуванням. Саме в цей день Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина» презентує киянам програму «Подарунок до святого Миколая». Через народну пісенність, інструментальну музику, вокально-хореографічні композиції колектив подарує глядачам незабутні враження від програми, яка ввібрала в себе найкращі зразки Новорічно-Різдвяного циклу і популяризує звичаї, обряди і традиції Прикарпатського краю.

 

Про колектив

Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина» у 2021 році святкує 75-літній ювілей. Колектив був створений при Дрогобицькій філармонії навесні 1946 року. До його складу увійшли хорова та балетна групи, а також оркестр народних інструментів. За роки творчої праці колектив відтворив на сцені картини народних обрядових свят, традиційних весільних сцен, вокально-хореографічні сюїтні композиції, танці, побудовані на неповторному за своєю красою фольклорі Львівщини, танцювальному та пісенному багатстві лемківських, бойківських, гуцульських старовинних обрядів і звичаїв.

Щирість, сердечність, талановитість і професійна майстерність артистів ансамблю полонили серця багатьох людей у різних куточках України та за її межами.