Різдвяний концерт

Різдвяний концерт
спільно з Національною заслуженою капелою бандуристів України ім. Г.І. Майбороди

Тривалість концерту – 1 год 30 хв

 

Постановний склад

генеральний директор-художній керівник, головний диригент капели – народний артист України Юрій Курач
диригент капели – Олексій Бояр

 

Солістка
заслужена артистка України Іванна Пліш

 

Про концерт

Різдвяні концерти капели — унікальне мистецьке явище, котре відособлено вирізняється від решти концертних програм. Ретельно відібрані колядки та щедрівки з різних регіонів України, що виконуються а капела та з інструментальним супроводом, давні та сучасні — вся ця барвиста мозаїка складається в цілісну картину святкування справжнього українського Різдва. Замість конферансу звучатимуть віншування та щедрування, що створять унікальну атмосферу не звичайного концерту, а справжнього святкового дійства!

Особливою «родзинкою» в різдвяному штолені стане дивовижне поєднання ніжного жіночого сопрано з потужним чоловічим багатоголоссям. Цю непросту місію виконає справжня майстриня, заслужена артистка України – Іванна Пліш.

Відчуємо разом казкову атмосферу справжнього українського Різдва!

 

Про колектив

Національна заслужена капела бандуристів України імені Георгія Ілларіоновича Майбороди – один із найстаріших творчих колективів нашої країни зі сторічною історією. Якщо пояснити просто – то це 65 чоловіків, котрі одночасно співають та грають на бандурах. Якщо складніше — то це музиканти, які несуть в собі той прадавній ген українського кобзарства, що притаманний лише нашому народу, і який, попри всі намагання тоталітарних режимів знищити його, тільки загартувався та зміцнів. Кожен рік капела проводить конкурс, де відбирає до своїх лав найдостойніших та найяскравіших особистостей, щоб і далі плекати цю унікальну культурну рису. Завдяки цьому й досягається філігранна відшліфованість кожної пісні, переконливе поєднання драматичних зламів з влучним гумором, а також з елементами сучасного веселого шоу та козацького характерництва, що так вражає й заворожує глядачів.