Місія

Розвиток якісного та сучасного мистецько-театрального простору для задоволення культурних потреб цільових аудиторій.

Візія

Розширення спектра постановок опер, балетів, мюзиклів задля охоплення ширшої аудиторії. Збільшення відсоткової частки молодіжної аудиторії (18-25 років) шляхом створення простору для реалізації сучасних творчих проєктів, зростання якісних онлайн-комунікацій, впровадження інновацій у постановки театру. Створення активної мистецької інфраструктури.

Цінності

Гуманне виховання

Київська опера має широкий репертуар як для дорослих, так і для дітей. Кожна наша постановка спрямована на утвердження гуманності, моралі та людських цінностей. У нашому репертуарі світова оперна та балетна класика єднається із сучасними творами та прогресивними постановками, що дозволяє забезпечити всебічний культурний розвиток особистості.

Якість

Для Київської опери принципово надавати глядачам якісний контент, тому ми відповідально підходимо до підготовки візуальних та аудіальних складових вистав.

Національна свідомість

Розвиток української музики та підтримка сучасних українських авторів, адже Україна – країна відкриттів. Репертуар театру має складатися з україномовних опер та мюзиклів. Крім того, левова частка постановок матиме патріотичні меседжі, котрі є надважливими в сучасних геополітичних умовах.

Сучасність

Створення «українського Бродвея», залучення інноваційних технологій світла та звуку, використання яскравих спецефектів. Постановка вистав із трендовими режисерськими рішеннями.

Лідерство

Київська опера стимулює розвиток сучасного українського музично-театрального контенту, тому активно залучає молодь – випускників та студентів творчих вишів країни – до творчої співпраці. Свіжий погляд молоді та професійність корифеїв створюють якісний мистецький продукт, що стає лідером у своїй галузі.