Дирекція і адміністрація

Петро Федорович Качанов Директор - художній керівник

Заслужений працівник культури

Богдан Григорович Собуцький Заступник директора - художнього керівника

Андрій Іванович Кириленко Заступник директора - художнього керівника

Художнє керівництво

Віктор Михайлович Плоскіна Головний диригент

Заслужений артист України

Тетяна Василівна Боровик Головний балетмейстер

Народна артистка України

Анжела Геннадіївна Масленнікова Головний хормейстер

Олеся Олексіївна Біласюк Завідувач трупи

ЗАВІДУВАЧ ТРУПИ

БІЛАСЮК Олеся Олексіївна

РЕЖИСЕРИ-ПОСТАНОВНИКИ

ГОНЦОВСЬКА Наталя Миколаївна
ЗЕЛЕНІНА Надія Вікторівна
ШУБ Ігор Дмитрович

КОНЦЕРТМЕЙСТЕРИ З КЛАСУ ВОКАЛУ

ВОДИК Лідія
МЕЛЯНИЦЬКА Ірина
ОРЛОВА Любов
ПОЛЯШОВА Марія

СОПРАНО

БАГРИНЕЦЬ-ВОЛОВОДЕНКО Віра
ГРЕБЕНЮК Олена
ЗАРЕЦЬКА Анна
МИКОЛЕНКО Дар’я
ОСАДЧУК Вікторія
ПЕЛИХ Наталя
ПРИГАРА Алла
СТРАЩЕНКО Катерина
ФОМІЧОВА Ольга
ХОДАКОВА Тамара
ЧАБАНОВА Рузанна

МЕЦО-СОПРАНО

ДРОЗД Аліна
МАРТИНЕНКО Неля
ПОЛІЩУК Анастасія

ТЕНОРИ

МОНАСТИРСЬКИЙ Олександр
ОЛІЙНИК Микита
САЩУК Василь
ФОЩАНКА Дмитро
ШАПОВАЛ Сергій
ШЕПТЕКІТА Євгеній

БАРИТОНИ

ІВАНОВ Гліб
КИРЕЄВ Олександр
ЛЕЩОВ Роман
ЛУЗАН Роман
МАКІЄНКО Сергій
МАЛОФЕЄВ Євген
НАГОРНИЙ Михайло

БАСИ

ГОНЮКОВ Андрій
ДЕНИСЕНКО Павло
ПІГОЛЕНКО Олексій
СМОЛЯР Роман
СТРЕЛКОВ В’ячеслав
ФОМІНИХ Владислав
ХАРЛАМОВ Олександр

РЕЖИСЕРИ, ЯКІ ВЕДУТЬ ВИСТАВИ

МІРЗАЄВА Патімат Газі-Магомедівна
ТЕТЕРЯ Олена Володимирівна
ШЕВЕЛЬОВА Олександра Вікторівна

ГОЛОВНИЙ БАЛЕТМЕЙСТЕР

БОРОВИК Тетяна Василівна

ПОМІЧНИК ГОЛОВНОГО БАЛЕТМЕЙСТЕРА

ВОРОНЦОВ Анатолій Юрійович

АСИСТЕНТ БАЛЕТМЕЙСТЕРА

КОН Сергій Володимирович

РЕПЕТИТОРИ З КЛАСУ БАЛЕТУ

ВІНОВОЙ Костянтин Іванович
ХАМРОВСЬКА Оксана Петрівна

КОНЦЕРТМЕЙСТЕР З КЛАСУ БАЛЕТУ

МАЛИШКО Галина Яківна

СОЛІСТИ БАЛЕТУ – ПРОВІДНІ МАЙСТРИ СЦЕНИ

БОНДАРЕНКО Оксана
ГУБАНОВА Яна
НАГАСАВА Міе
ВІНОВОЙ Костянтин

СОЛІСТКИ БАЛЕТУ

НЕЙМАРК Ольга
ГРИНЬКІВ Галина
КРАСНИЦЬКА Лілія
КРУЛЕВСЬКА Дарина
КУЗНЄЦОВА Маргарита
КУЗЬМИЧ Юлія
ПОСТЕРНАК Ольга
ЩЕБЕТОВСЬКА Катерина

СОЛІСТИ БАЛЕТУ

ДУШАКОВ Олександр
ЄВТУШЕНКО Владислав
ЗАРОДИШЕВ Федір
ЗУРНАДЖІ Павло
ПЕТРЕНКО Євгеній
ШОШИН Артем
ЩЕРБАКОВ Михайло

АРТИСТИ БАЛЕТУ

БАКЛЯК Крістіна
БАРЗІКОВА Юлія
БЕРЛІЗОВА Марина
БОНДАР Богдана
БОНДАР Олена
БУРАЧОК Ольга
ДЕЙНЕГА Христина
ДЕНИСЮК Тетяна
ДЖУПІНА Наталія
ЄГОРОВА Наталія
ІВАНІВ Ірина
КОРЕН СКУРАТОВСЬКА Елізабет
КОТИЛЕВИЧ Вероніка
ЛУКАЦЬКА Галина
МАРКОВА Катерина
МЕЛЬНИК Вероніка
МИХАЙЛОВА Олена
МІРЗОЄВА Лола
НАМ Галина
НІКІТІНА Аліса
ПРАВДИВА Анастасія
РАКІТІНА Вероніка
РЕЗНІЧЕНКО Анна
РОМАНИЦЬКА Анастасія
РОМАНОВА Лада
СТАНКЕВИЧ Маріанна
ШУПІЛОВА Марія
ЯНІШЕВСЬКА Ірина
БЕЛЬЧЕНКО Нікіта
БОНДАР Владислав
ГОРАШ Володимир
ЗАХАРЧЕНКО Олексій
ЛИПЕЦЬ Володимир
ПРИХОДЬКО Богдан
ТОДОРЕВІЧ Лев
ЧЕРНОУС Мирослав
ЩЕРБІНЕНКО Сергій

РЕЖИСЕР, ЯКИЙ ВЕДЕ ВИСТАВИ

ЛУК’ЯНЕЦЬ Тетяна Юхимівна

ГОЛОВНИЙ ДИРИГЕНТ

ПЛОСКІНА Віктор Михайлович

ДИРИГЕНТИ

ВОРОНКО Євген Леонідович
ГОЛУБНИЧИЙ Сергій Володимирович
ОСМАН Ділявер Мідатович

ПОМІЧНИК ГОЛОВНОГО ДИРИГЕНТА

ДОБРОМІЛЬ Ігор Ярославович

КОНЦЕРТМЕЙСТЕР СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ

ПОЛУДЕННА Анастасія

ПЕРШІ СКРИПКИ

ВАСИЛЬЄВ Георгій
ВАСИЛЬЧЕНКО Максим
ВОЛКОВА Світлана
ДАБІЖА Анастасія
ЗАДОРСЬКА Ксенія
ЛЕПКО Ольга
ПІСКОВА Ольга
ПОЛУДЕННА Марина
СЕГЕДЕНКО Антон
УРУСЬКА Олександра

ДРУГІ СКРИПКИ

БАТУРІНА Ганна
ШТЕЙНБЕРГ Клавдія
ВАСЛАВСЬКА Антоніна
ГЛОТОВА Ольга
МАТІШАК Емілія
СПИРИДОНЕНКО Олена
СРІБНЮК Ольга

АЛЬТИ

КАНАЄВ Геннадій
НЕСТЕРОВСЬКА Олена
ПОЛЯНСЬКА Дар’я
ЯНКОВСЬКА Олена

ВІОЛОНЧЕЛІ

ЗАВОДІЙ Інна
МАТОУШЕК Аліна
ПАВЛОВА Оксана
СЕГЕДЕНКО Наталія
ЯКОВЧЕНКО Ірина

КОНТРАБАСИ

ВАСЛАВСЬКИЙ Андрій
МУХА Іван
СЛАВИНСЬКИЙ Єгор
ФЕЩАК Любомир

ФОРТЕПІАНО

НОЧОВСЬКА Лідія

АРФИ

НОВАК Світлана
ФЕСЕНКО Валерія
ШПИЛЬОВА Діана

ФЛЕЙТИ

БІЛАШ Максим
ГОРЛЕНКО Ірина
СТЕПАНЕНКО Роман
ЧЕРЕПОВ Юрій

ГОБОЇ

ГАЛАЙ Ніна
ДУЛЬДІЄР Ірина
КУРИЛЮК Ірина
РУРА Ярослав
ЯКОВЛЮК Микола

КЛАРНЕТИ

БОЙКО Павло
ВІТКОВСЬКИЙ Михайло
МАТЬОШКО Леонід
НЕМИРОВСЬКИЙ Юрій
ПУКАЛЯК Мар’ян
ШЕСТОВСЬКИЙ Артем

ФАГОТИ

САЛЕНКО Ігор
ВОДИК Олександр
ДЕМ’ЯНОВ Владислав
КАМИШНИЙ Микола

ВАЛТОРНИ

БЕБИХ Степан
БОЇЛО Олег
ВІХОТЬ Павло
ГАЛАЙ Микола
ГАНДЗЮК Олександр
ДЕМЧЕНКО Василь
ІВАЧЕВСЬКИЙ Василь
ЛИПОВИК Іван

ТРУБИ

МАРТИНЮК Ігор
ПОПІЦАНУ Юліан
ШЕВЧУК Ілля
ШЕВЧУК Олександр

ТРОМБОНИ

ПОРТЕНКО Олексій
БОДНАР Назар
ВОЖЖОВ Олександр
ЖЕЛІЗКО Тарас
ЯРОВИЙ Юрій

ТУБИ

ДОЛГАНОВ Олексій
ПРИЖЕНКОВ Олександр

УДАРНІ ІНСТРУМЕНТИ

БОЙЧЕНКО Андрій
БІБІК Захар
ВОЛОСЕЦЬКИЙ Володимир
ЗЕЛІНСЬКИЙ Денис
МАРТИНЮК Олексій
ОРЕЛ Дмитро

ЗАВІДУВАЧ НОТНОЇ БІБЛІОТЕКИ

ЧЕРЕПОВ Юхим Юкельович

ГОЛОВНИЙ ХОРМЕЙСТЕР

МАСЛЕННІКОВА Анжела Геннадіївна

ХОРМЕЙСТЕР

СИВОЛАП Віталій

АСИСТЕНТ ХОРМЕЙСТЕРА

ГОЛОТА Ілля

КОНЦЕРТМЕЙСТЕР З КЛАСУ ВОКАЛУ

КОСТИК Аліна

СОПРАНО

БЕЗВЕРХА Дар’я
БІЛАШ Юлія
ВОЛОВЕНЬ Олена
ГОРЯЧА Юлія
ЄМЕЛЬЯНОВА Ганна
ЗАБАШТА Олександра
ІЛЛАРІОНОВА Яна
КАРАЦЮПА Олена
КРИШТОФОВИЧ Віра
СТАХУРСЬКА Олександра
СУСКО Наталія
ТОНКА Ганна
ШКУРОВСЬКА Ганна

МЕЦО-СОПРАНО

ВОЛОШИНОВА Інна
ЗАВОЛГІНА Ірина
КАЛАШНІКОВА Валентина
КОМІРЕНКО Ольга
ЛУКАВА Дарина
МАРЧУК Олеся
МОРГУН Олена
МУРАШКО Олександра
ПИРОЖЕНКО Мирослава
РОМАНЕНКО Таміла
РОССІХІНА Марина
ФІТКЕВИЧ Наталя

ТЕНОРИ

БАБІН Артем
БАРАНОВСЬКИЙ В’ячеслав
КУКСА Дмитро
ЛОЗІН Владислав
РАДЧЕНКО Антон
СЕВЕРИН Володимир
ХОДА Руслан

БАРИТОНИ

ВЛАСЕНКО Юрій
КОЛОБОВ Сергій
НІЩЕНКО Артур
ПОЛІЩУК Вадим
ПРОКІПЧУК Василь

БАСИ

КУРИЛЮК Олександр
РУДЬКО Олександр
СОБОЛЬ Володимир