Артисти Київської опери заспівали Доніцетті на Житньому ринку

Учора, 22 червня, на офіційних сторінках Київської опери відбулася прем’єра відеоролика, знятого у незвичайній локації.

Так, у рамках проєкту «Якщо ти не ідеш у театр — театр приходить до тебе» артисти виконали фрагмент з опери Г. Доніцетті «Viva la mamma» на Житньому ринку. Спеціально для цієї ініціативи було створено сучасне аранжування музики Доніцетті, а також змінено текст задля актуалізації дії до сучасних реалій.

«Оперу заведено вважати елітарним, вузькосегментним видом мистецтва, але ми з цим не згодні. Наш проєкт демонструє не лише доступність опери як жанру, а і її необхідність широкій аудиторії. Оперний театр може бути сучасним, прогресивним та цікавим», — розповідає художній керівник Київської опери Петро Качанов.

Мета проєкту — привернути увагу до проблем культурної сфери в умовах карантину, спричиненого пандемією COVID-19. Відео показує, що «духовне харчування» не менш важливе, ніж фізичне, а також закликає глядачів приходити до театрів (тільки-но з’явиться така можливість).

Прем’єра відео продовжила серію подій, які театр пропонував глядачам під час карантину. Уже 27 червня під девізом «Карантин обов’язково закінчиться. Все буде добре!» Київська опера закриє 38 театральний сезон концертною програмою зі свого балкону.

Tags

Leave a Reply