До уваги глядачів

З 25 листопада Київська опера відновлює показ вистав.

Звертаємо вашу увагу на те, що в період карантинних обмежень, відвідування театру можливе лише за умов наявності одного з наступних документів:

  • сертифікат, що підтверджує повну вакцинацію від COVID-19 (двома дозами для дводозних вакцин або однією дозою для однодозних вакцин, що включені ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях);
  • негативний результат ПЛР-тесту COVID-19 або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, що здійснений протягом не більше 72 годин;
  • чинне підтвердження одужання від COVID-19.

Документи можуть бути надані як у паперовому (оригінали), так і в електронному вигляді через мобільний застосунок «ДІЯ».

До осіб, які не досягли 18 років, ці обмеження не застосовуються. Але неповнолітні глядачі можуть відвідати театр виключно у супроводі дорослого з одним із зазначених вище документів.

Просимо заздалегідь подбати про наявність документів, адже їхня відсутність буде підставою для відмови глядачеві відвідати театр.

Дотримання маскового режиму та соціальної дистанції залишається обов’язковою умовою перебування в приміщенні театру. Також на вході необхідно пройти температурний скринінг.

У репертуарі можуть відбуватися зміни – тож слідкуйте за інформацією на сайті та на сторінці театру в мережі фейсбук.

Довідки за телефонами: 044-425-87-66, 044-425-42-80, 044-425-31-16.

Бережіть себе і близьких та будьте здорові!

До зустрічі у Київській опері!