Інструкція для глядачів

Шановні глядачі!

Просимо вас із розумінням поставитися до тимчасових нововведень на період адаптивного карантину в Україні, та правил, яких ми з вами зобов’язані дотримуватися на виконання Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 04.08.2020 року “Про внесення змін до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”, а саме:

1. Працівники Київської опери проводять температурний скринінг відвідувачів вистав. Особам з температурою тіла понад 37, 2° С або ознаками респіраторних захворювань у відвідуванні вистав та інших заходів Київської опери буде відмовлено.
2. Глядачі мають обов’язково обробити руки спиртовмісним антисептиком у спеціально визначених для цього місцях у приміщеннях Київської опери. Ви можете легко знайти антисептик за вказівниками на території фоє театру або санвузлів.
3. Глядачі мають уникати скупчення, дотримуватись соціальної дистанції не менше, ніш 1,5 метра.
4. Розміщення глядачів у залі буде через одне вільне місце, тобто глядачі повинні займати тільки свої місця, які вказані у квитках.
5. Під час вистав відвідувачі театру обов’язково повинні бути в масках або респіраторах, що покривають рот та ніс.
6. Не забувайте користуватися милом, яке ви завжди знайдете у санвузлах, а також ознайомтеся з інформацією про заходи із запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції на наших інформаційних стендах.

Просимо вас чітко дотримуватись вказівок адміністрації Київської опери щодо виконання цієї Інструкції та звертатися до білетерів, або адміністраторів у разі виникнення запитань, дотримуватись респіраторної гігієни та не відвідувати заходи в разі, якщо ви відчуваєте симптоми респіраторного захворювання (нежить, чхання, кашель, підвищення температури тощо).

З повагою
адміністрація Київської опери