Конкурс на посаду головного художника

«КИЇВСЬКА ОПЕРА» ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
на заміщення вакантної посади головного художника – 1 штатна одиниця

Конкурс відбудеться 22 лютого 2022 року о 12.00 у приміщенні театру.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією художника не менше 3-х років.

Претенденти на цю посаду повинні знати: чинне законодавство в галузі культури та мистецтва; методологію творчого процесу; принципи створення та використання всіх компонентів сценічного оформлення; історію декораційного мистецтва; вітчизняний і світовий досвід сценографії; найважливіші події у суспільно-політичному житті країни; основи економіки, організацію праці та управління.

 

Програма конкурсу:

Співбесіда з конкурсною комісією.

 

Перелік документів:

  • заява на участь у конкурсі;
  • заповнений у встановленому порядку особовий листок з обліку кадрів asp.univ.kiev.ua › doc › osobovyj_lystok  з вклеєною фотокарткою 3х4см;
  • копія документа, який посвідчує особу;
  • копія трудової книжки (за наявності  трудового стажу);
  • копія документа про освіту відповідного напряму підготовки;
  • творче резюме, портфоліо.

Працівники, які знаходяться з театром у трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії лише заяву на участь у конкурсі.

 

Документи приймаються з 27 січня 2022 року по 18 лютого 2022 року до 16.00 за адресою: вул. Межигірська, 2, 2-й поверх, 217 каб.

Телефон для довідок: 425-68-24 (відділ кадрів).