Конкурс на посаду режисера

«КИЇВСЬКА ОПЕРА»
оголошує конкурс на заміщення вакантної посади режисера (0,5 ставки 1 штатної одиниці).

Конкурс відбудеться 17 грудня 2021 року о 12.00 на ART– СЦЕНІ театру.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Повинен знати: методологію творчого процесу; теорію і практику режисури та акторської майстерності; основи сценічного та музичного оформлення; основи хореографічного, вокального та хорового мистецтва; класичну та сучасну національну та зарубіжну драматургію, оперно-балетний репертуар; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Завдання та обов’язки. Бере безпосередню участь у постановці нових і поновленні раніше створених вистав (програм), в організації і проведенні репетицій. Здійснює введення нових виконавців у вистави (програми) поточного репертуару.

Програма конкурсу: 

Співбесіда з членами конкурсної комісії.

 

Перелік документів:

– заява на участь у конкурсі;
– заповнений у встановленому порядку особовий листок з обліку кадрів asp.univ.kiev.ua › doc › osobovyj_lystok   з вклеєною фотокарткою 3х4см;
– копія документа, який посвідчує особу;
– копія трудової книжки (за наявності  трудового стажу);
– копія документа про освіту відповідного напряму підготовки, довідка з місця навчання.

Працівники, які знаходяться з театром у трудових відносинах та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Документи приймаються з 24 листопада 2021 року по 14 грудня 2021 року  за адресою: вул.Межигірська, 2, 2-й поверх, 217 каб.

Телефон для довідок: 425-68-24  (відділ кадрів).