Конкурс на посаду завідувача художньо-постановчої частини

 «КИЇВСЬКА ОПЕРА»
оголошує конкурс

на заміщення вакантної посади завідувача художньо-постановочної частини – 1 штатна одиниця.

Конкурс відбудеться 29 грудня 2021 року об 11.00

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: Повна вища освіта в сфері театральної справи (магістр, спеціаліст). Стаж роботи в державних та комунальних театрах на посадах керівників нижчого рівня – не менше 3-х років.

Завдання та обов’язки: Здійснює керівництво всім комплексом робіт художньо-постановочної частини театру. Організовує виготовлення декорацій у межах затверджених витрат та термінів, монтування і проведення вистав. Бере участь у розгляді та представленні макетів і ескізів оформлення на затвердження керівництву театру. Складає описи робіт, організовує силами відповідних фахівців виготовлення макетів, кошторисної і технічної документації, розроблення конструктивних креслень. Складає плани і графіки робіт і контролює їхнє виконання. Готує заявки на придбання необхідних матеріалів для нових та капітально-поновлених постановок (програм). Забезпечує можливе комплектування та використання деталей оформлення із запасних фондів. Готує заявки на ремонт оформлення вистав поточного репертуару та організовує їхнє виконання. Організовує роботу з підготовки сценічного майна до гастролей і виїзних вистав (ремонт оформлення, упакування, перевезення меблів, реквізиту, костюмів тощо). Складає кошториси витрат на постановку вистав (програм), разом із художником-постановником розробляє сценічні плани декорацій, складає технологічний і сценічний опис виготовлення оформлення. Бере участь у доборі кадрів художньо-постановочної частини. Організовує облік робочого часу працівників постановочної частини.

Програма конкурсу:

Співбесіда.

Перелік документів та строк їх подання:

  • заява про участь у конкурсі;
  • заповнений у встановленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою 3х4 asp.univ.kiev.ua › doc › osobovyj_lystok ;
  • копія паспорта;
  • копія трудової книжки (за наявності  трудового стажу за фахом);
  • копія документа про освіту відповідного напряму підготовки;
  • резюме.

Документи подаються у паперовому вигляді в приміщенні театру за адресою:
вул. Межигірська, 2, 2-й поверх, 217 каб.

Останній день прийому документів – 28 грудня 2021 року.

Телефон для довідок: 425-68-24 (відділ кадрів).