Конкурс на посади артистів балету

«КИЇВСЬКА ОПЕРА» ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад артистів балету:

  • Артист балету провідний майстер сцени – 1 штатна одиниця;
  • Артист балету вищої категорії – 1 штатна одиниця;
  • Артист балету І категорії – 2 штатні одиниці;
  • Артист балету ІІ категорії – 1 штатна одиниця.

Конкурс відбудеться 08 вересня 2021 року о 10:00 у великій балетній залі.

 

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

  • Артист балету провідний майстер сцени – повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста балету (театру) вищої категорії не менше 5-ти років.
  • Артист балету вищої категорії – повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста балету (театру) І категорії не менше 3-х років. Висока професійна майстерність, яскраві музичні, хореографічні і сценічні здібності; виконання перших і других партій у балетах.
  • Артист балету І категорії – повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста балету (театру) ІІ категорії не менше 2-х років, бакалавра – не менше 3-х років. Професійна майстерність, яскраві музичні, хореографічні та сценічні здібності; виконання перших і других партій у балетах, технічно складних номерів у виставах усіх жанрів.
  • Артист балету ІІ категорії – повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи. Добрі хореографічні, музичні здібності, професійна підготовка.

Програма конкурсу:

– для всіх претендентів – виконання уроку класичного танцю;
– для претендентів на посади артиста балету провідного майстра сцени та артиста балету вищої категорії додатково – виконання варіації з балету класичного репертуару або репертуару театру.

Перелік документів: заява на участь у конкурсі, заповнений у встановленому порядку особовий листок з обліку кадрів asp.univ.kiev.ua › doc › osobovyj_lystok з вклеєною фотокарткою 3х4см;  ксерокопія паспорта, копія трудової книжки (за наявності  трудового стажу), копія диплома про освіту відповідного напряму підготовки.

Документи подаються за адресою: вул. Межигірська, 2, 2-й поверх, 217 каб.
з 19 серпня 2021 року по 06 вересня 2021 року.

Телефон для довідок: 425-68-24  (відділ кадрів).