Почуй справжнє: Андрій Бондаренко, Ольга Кульчинська й Тарас Штонда співатимуть у Київській опері

Київська опера, а так віднедавна називають Київський академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва, 12 вересня відкриває новий 39-й театральний сезон гала-концертом «Шедеври світової музики».

Вперше з березня, відколи коронавірус зачинив театри, глядачі матимуть можливість почути яскраві оперні номери у звичному середовищі театральної зали.

Адже живе виконання не замінити нічим. Саме тому гаслом відкриття сезону Київської опери став тег #почуй_справжнє.

Особливістю вечора будуть виступи запрошених солістів провідних оперних театрів світу Metropolitan Opera, Teatro alla Scala, Opera national de Paris, Teatro la Monnaie, Covent Garden, переможців престижних конкурсів Operalia та BBC Cardiff Singer of the World.

Директор-художній керівник театру Петро Качанов каже:

«Пандемія COVID-19 стала справжнім викликом не лише для Київської опери, а й для цілої сфери культури. Утім ми адаптуємось до нових умов: коригуємо репертуар задля залучення меншої кількості учасників, забезпечуємо дистанцію при розсадці глядачів у залі, знаходимо нові формати для спілкування з глядачами, як-от концерти з балкона театру та проєкт «Якщо ти не йдеш у театр — театр приходить до тебе». Ми віримо в те, що все буде добре, і саме з такою вірою відкриваємо наш 39-й театральний сезон».

У святковому концерті візьмуть участь солісти Київської опери Андрій Гонюков, Анна Зарецька, Олександр Киреєв, Сергій Макієнко, Дар’я Миколенко, Анастасія Поліщук, Алла Пригара, Катерина Стращенко, Ольга Фомічова та Дмитро Фощанка, а також запрошені зіркові солісти Андрій Бондаренко, Валентин Дитюк, Ольга Кульчинська, Тарас Штонда.

Симфонічним оркестром Київської опери керуватимуть головний диригент театру Віктор Плоскіна, диригенти Володимир Кожухар, Сергій Голубничий, Євген Воронко та Ділявер Осман.