«Слава Героям!»

14 жовтня Київська опера спільно із «ТЕЛЬНЮК: Сестри» запрошують на концертну програму, присвячену до Дня захисника України

Пролунають  пісні на вірші Тараса Шевченка, Василя Стуса, Богдана-Ігоря Антонича, Оксани Забужко та Сергія Жадана.

– День захисника України – однин із найважливіших державних свят. Ось уже шість років триває російсько-українська війна, де продовжують гинути герої, що борються за нашу ідентичність, незалежність та мир для усіх нас. Ми вважаємо, що культурний фронт не менш важливий, ніж воєнний, і від нашої сьогоднішньої позиції залежить те, якою буде Україна в майбутньому. Тож, концерт “Слава героям!” — це наша подяка захисникам України та, водночас, прояв нашої небайдужості до того, який вектор розвитку чекає нашу країну», — каже  директор-художній керівник Київської опери Петро КАЧАНОВ.

Нині Сестри ТЕЛЬНЮК— визнані лідери арт-року в Україні, професіонали, що у своїх піснях використовують лише високу поезію, виступають винятково наживо, дотримуючись найвищих фахових вимог.

– Щодня, коли нас накриває хвилею негараздів інформаційного простору, коли відчайстає частим гостем в душі та домі, нас рятують слова Великих, слова Пророків і Боже слово. Пресвята Покрова захищає нас, закриваючи від ворогів, як колись захищала українських козаків. Пресвята Богородиця заступається за кожного, хто за святу справу стоїть, за кожного захисника України. Слова великих поетів дають наснагу і силу від розчарувань і зневіри. Слова великих поетів дають сенс у необхідності нашої боротьби за себе, за своїх близьких, за свою країну. Слова великих поетів оспівують героїв, мужніх лицарів, яким сьогодні складаємо нашу щиру подяку»,  — підкреслили Галя і Леся Тельнюк.

У концертній програмі «Слава Героям!» також візьмуть участь симфонічний оркестр та хор Київської опери: диригенти — Віктор Плоскіна і  Ділявер Осман, режисер — Віталій Пальчиков, хормейстер  — Анжела Масленнікова.