У Київській опері проходить Школа оперних диригентів

9 липня о 19:00 у Київській опері відбудеться гала-концерт за участю 9 оперних диригентів-учасників Школи оперного диригування Національної спілки театральних  діячів України, солістів-вокалістів та симфонічного оркестру театру.

З 6 до 9 липня відбувається чотириденне навчання молодих диригентів під керівництвом Віктора Плоскінизаслуженого артиста України, головного диригента Київської опери.

У концерті беруть участь: Олександр Азізов, Роман Багрій, Марія Берлад, Оксана Величко, Катерина Косецька, Віталій Ляшко, Тарас Мартиник, Кирил Семенченко, Іван Стецький.

Запрошуємо музикознавців, диригентів та студентів музичних вишів 9 липня о 17:30 долучитися до круглого столу «Роль диригента в оперному театрі». Підготовка оперного диригента, окрім базових музичних навичок і засобів, потребує тісної взаємодії з режисером, художником і постановочною частиною в театрі. Як забезпечити повноцінну підготовку, які виклики очікують молодих диригентів і як акумулювати максимум творчого потенціалу біля постаті диригента: про усе це і більше поговоримо під час зустрічі за участю керівників НСТДУ та Київської опери, відомих українських диригентів, композиторів та оперних режисерів.

Відкриємо нові імена серед оперних диригентів разом!

Вхід на гала-концерт та круглий стіл вільні.