Власникам квитків із 13 березня по 31 травня

Любі глядачі нашого театру! Ми знаємо, як довго ви чекали нагоди відвідати вистави Київської опери. Дякуємо вам і цінуємо кожного, хто терпляче відклав свій заповітний квиточок на майбутнє та разом із нами вірив у краще.

Нарешті настав час, коли ви можете використати квитки, придбані із 13 березня по 31 травня, на будь-які вистави Київської опери до кінця 2020 року, окрім прем’єр. Але, зважаючи на особливості розсадки під час адаптивного карантину, варто виконати кілька нескладних кроків:

  • Обрати виставу із пропонованих у репертуарі на сайті театру: https://kyivoperatheatre.com.ua/repertoire/
  • Зателефонувати за одним із номерів (044-425-87-66, 044-425-42-80, 044-425-31-16) або ж написати на наш e-mail (kmatob.info@gmail.com).
  • Під час розмови з адміністратором театру чи у повідомленні вказати назву вистави, дату та місця, на які був придбаний квиток, а також назву та дату вистави, яку бажаєте відвідати у новому сезоні.
  • Адміністратор забронює для вас нові місця та повідомить їх вам. Будьте уважні та збережіть цю інформацію до візиту в театр.
  • У день вистави приходьте до театру з “весняним” квитком та заброньованим місцем. Замініть свій квиток на новий у адміністратора та прямуйте до глядацької зали насолоджуватися довгоочікуваною виставою.

Безмежно чекаємо зустрічі!