Місце пригод – «Фабрика Санти»

Новорічний мюзикл від Київського театру опери і балету для дітей та юнацтва

Що точно не загрожує столичній дітворі протягом новорічно-різдвяних канікул – так це нудьга. Одних лише вистав «на тему» міські театри підготували величезну кількість. Казкових, комедійних, на льоду, з використанням пісочної анімації – різних за жанром і формою. КМАТОБ запрошує на новорічний мюзикл «Фабрика Санти». Автор музики – композитор Павло Табаков, аранжування Івана Небесного, режисер-постановник вистави – Оксана Тараненко. Лібрето – Рада Макєєнкова та Андрій Малюхович, вірші – Лідія Лазурко.

Існує світовий тренд: ми хочемо бачити собі подібних

«Це досить цікаве полотно з використанням найсучасніших технологій, – розповідає директор-художній керівник театру Петро Качанов. – Для «Фабрика Санти» ми орендували технічний проектор потужністю  20 тисяч люменів, сюжет побудували на проекції і результат, як на мене, вийшов дуже непоганий.

Для цього проекту ми провели кастинг серед дітей, яких у нас у кількох складах близько п’ятнадцяти. Існує світовий тренд: ми хочемо бачити собі подібних. Якщо раніше  люди в залі  дивилися на акторів і розуміли, що вони далекі, недосяжні… То зараз перед нашими маленькими глядачами – Роксі, Марко, їхні умовні однокласники чи друзі.  Наші юні артисти настільки талановиті, працьовиті, одержимі цією справою, що можуть у цьому дати фору навіть деяким солістам. Тут викликає зацікавленість і назва, і композитор, і мультимедійні технології , і участь дітей – все це посприяло тому, що  вистава користується величезною популярністю».

Отож, канікули тривають, а значить, ще є час разом із невгамовною Роксі вирушити на Фабрику Санти, долучитися до неймовірних пригод і вкотре переконатися, що разом з вірними друзями можна здолати найскладніші труднощі.