«Оперна абетка для дітей та їхніх батьків або У пошуках втрачених нот»

Київський муніципальний Академічний театр опери та балету для дітей і юнацтва (вул. Межигірська, 2) започаткував просвітницький проект-лекторій «Музичні класики», у рамках якого відбулася вже третя прем’єра – «Оперна абетка для дітей і їх батьків, або В пошуках загублених нот».

Вистава сповнена доброти й любові, з якими дитина може отримати багато корисної інформації про чарівний світ оперного мистецтва. Актор в образі геніального композитора Вольфганга-Амадея Моцарта стає провідником у подорожі дивовижного світу оперного вокалу, симфонічної музики, неймовірних пригод, чудес і фантазії.

Глядачі дізнаються про цікаві факти з історії опери та нібито відвідують найкращі театри світу. У доступній інтерактивній формі відбувається знайомство з невід’ємною частиною будь-якої оперної вистави – партитурою, а також іншими музичними термінами.

– Пізнавальна «Оперна абетка для дітей і їх батьків» – весела, безтурботна й життєствердна вистава, що проводиться у формі театралізованих уроків, – розповідає режисер-постановник Віталій ПАЛЬЧИКОВ. – У ній ми об’єднали найкращі, найяскравіші фрагменти з найпопулярніших класичних опер. Це веселе, невимушене, нестандартне дійство покликане ознайомити дитину з оперою, підготувати до її сприйняття та залучити до кола її шанувальників. Ми маємо навчити дитину любити й розуміти оперу. Після вистави, сподіваємося, оперний жанр стане доступнішим і завоює увагу як дітей, так і їх батьків.

Юлія Омельчук