Анна Зарецька

Солістка опери (сопрано)

Лауреат міжнародного конкурсу

Біографія

Розпочала навчання музиці та академiчному спiву в Криму.

У 2016 закінчила Національну музичну академію України ім. П.І.Чайковського (клас народної артистки України, професора Людмили Довгань) за фахом «Музичне мистецтво (оперний спів)», виконуючи партiю Вioлетти в опері «Tравiата» Дж.Вердi на сцені Оперної студії НМАУ.

Окрім вокальної освіти здобула диплом музикознавця–експерта.

У 2017 вступила до асистентури-стажування Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського за спеціальністю «Музичне мистецтво (оперний спів)» (клас народної артистки України, професора Людмили Довгань). Від 2009 – солістка Муніципальної академічної чоловічої хорової капели ім. Л.Ревуцького.

Виконувала партiї в ораторiях «Месiя» Г.Ф.Генделя, «Створення світу» Й.Гайдна (партiя Єви). Має широкий концертний репертуар з камерних та оперних творів (В.А.Моцарт, Дж.Верді, Дж.Россіні, Дж.Пуччіні, Ф.Шуберт та ін.).

Від 2002 активно співпрацює з багатьма музичними колективами м. Києва та України (Академічний хор ім. П.Майбороди Національної радіокомпанії України, Академічний камерний хор «Київ», Київський симфонічний оркестр та хор, Запорізька обласна філармонія та ін.), виступаючи із виконанням сольних партій. У складі згаданих колективів брала участь у запису компакт-дисків, на багатьох із яких у виконанні співачки звучать сольні партії.

У 2016 здобула І премію в номінації «оперний вокал» на УІ Міжнародному конкурсі «PREMIER-2016» (м. Київ), а також стала фіналісткою ІІ Міжнародного вокального конкурсу «Іmpreza. Opera in miniature» в рамках фестивалю оперного мистецтва та класичної музики «Опера в мініатюрі» (м. Кам’янець-Подільський).

Виступала на сценах багатьох країн світу, серед яких Польща, США, Канада, Данія, Норвегія.

Від листопада 2017 – солістка-вокалістка Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва.

Партії

У репертуарі театру виконала партії у виставах: