У Київському муніципальному академічному театрі відбулась прем’єра вистави «Жив собі пес…»

Напередодні артисти театру зустрілися з журналістами. На заході був присутній весь постановочний склад, а особисто про створення та постанову вистави розповідали режисер-постановник Володимир Назаров та директор театру Юрій Щур. «Жив собі пес…» - мюзикл за мотивами української народної казки “Сірко». Володимир Назаров розповідає: «Ідея створити цей мюзикл прийшла до мене Докладніше