У Київському муніципальному академічному театрі відбулась прем’єра вистави «Жив собі пес…»

Напередодні артисти театру зустрілися з журналістами. На заході був присутній весь постановочний склад, а особисто про створення та постанову вистави розповідали режисер-постановник Володимир Назаров та директор театру Юрій Щур.

«Жив собі пес…» – мюзикл за мотивами української народної казки “Сірко». Володимир Назаров розповідає:

«Ідея створити цей мюзикл прийшла до мене випадково. Якось, прогулюючись з дружиною ми потрапили на книжкову ярмарку, і їй на очі потрапила книжка з цією старенькою казкою. І тоді вона спитала мене: «А чому нема ні одного спектаклю по цій казці?». І дійсно, ідея зі створенням цілої п’єси захопила мене одразу. Лише не було людини, що напише сценарій. Тоді і познайомились ми з майбутнім автором «Жив собі пес…», Петром Магою, що й вилилось в цілий мюзикл, який має нагоду подивитись кожен охочий”, – розповів

І, дійсно, сама вистава дійсно зроблена на високому рівні – сильний акторський склад, аранжування від самого Володимира Конончука, продумані діалоги і відомий сюжет в новій оболонці були приречені на успіх. Одразу привертає увагу і текст, розрахований як на дорослих, так і на дітей – грайливість акторів і веселий лад перемежують себе з серйозним темпом і жартами, що зрозуміють тільки батьки. Більш того – дитяча і доросла частина мюзикла вплітаются одна в одну і не заважають глядачам обох категорій, виглядаючи природньо і приємно, не впадаючи в крайнощі.

Але, як всім відомо, не буває бочки меду без ложки дьогтя, і тут цією «ложкою» виявилось право власності від автора знайомого усім мультфільма. Сценаристи і тут знайшли вихід, зробивши мюзикл не тільки з власними назвами, але і залишивши його самим собою – Сірко перетворився на Бровка, а Вовк затягнув своє: «Ну шо, споём» на український лад. Геніальний хід зі сторони Маги та Назарова, і він, безсумнівно, приніс їм успіх.

Загалом постановка вдалась, глядачі залишились задоволені, а початок сумісної роботи цих титанів театральної справи і не думає зупинятись – в подальшому планується продовження сумісної праці, показ мюзиклу по всіх регіонах, і, можливо, на сцені з’являться ще якісь герої з нашого дитинства.