1 липня Київська опера завершила 41-ий театральний сезон гала-концертом, пише Успіх in UA. Артисти театру представили все найкраще з того, що згенерували за цей складний час – світові хіти, твори класиків та сучасних авторів. Відбулася прем’єра музики з мюзиклу, який розпочне 42-ий театральний сезон, – вистави “Піноккія” у виконанні Наталії Чепченко.
Докладніше