У Київській опері (Київському муніципальному академічному театрі опери і балету для дітей та юнацтва) на відзначення 40-річчя театру відбувся великий концерт «З ТЕАТРОМ У СЕРЦІ». У 1982 році у Києві було засновано Державний дитячий музичний театр. Це був один із двох державних театрів такого профілю в світі, він мав репертуар переважно з постановок для молодшого покоління. (Згодом з державного підпорядкування Міністерства культури України
Докладніше