Відкриваємо 38-й сезон – із новою назвою, глядацькою залою і прем’єрою для дорослих!

19 вересня запрошуємо киян та гостей міста на відкриття 38-го театрального сезону. Цього року відкриваємо сезон як «Київська опера»!

Така лаконічна та сучасна назва Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва віднині використовується на додаток до офіційної. Внаслідок ребрендингу театр отримав і новий фірмовий стиль. Основна мета змін – трансформувати уявлення людей про театр, як про дитячий музичний, як його здавна називають. Назва «Київська опера» та новий візуальний стиль бренду мають відповідати позиціюванню, адже репертуар театру включає дедалі більше вистав для молоді віком від 17 до 35 років.

Свідченням цього є прем’єра, якою театр відкриває 38-й сезон – еротичний трилер (14+) «Весілля Фігаро».

«Нова постановка, що рве шаблони і вражає своєю масштабністю та екстравагантністю! Жодного консерватизму!

Сучасні модерні прийоми сценографії та художнього оформлення! Унікальне прочитання всесвітньо відомої п’єси Бомарше і музика феноменального віртуоза Моцарта!» – йдеться в описі вистави.

Глядачі неодмінно відчують різницю у сприйнятті й уже давно відомих їм вистав, адже у глядацькій залі замінили світлове та звукове обладнання. Щодо звукового обладнання, то встановлено мікшерний пульт Soundcraft Si Expression, акустику JBL VRX, процесор dbx 360Venue та подавлювач зворотнього зв`язку dbx AFS2.

Значно оновилося й приміщення театру: у глядацькій залі встановили нові комфортні крісла, замінили ковролін та перефарбували стіни, відреставрували декоративні елементи; косметичний ремонт зробили у фоє, гримувальних кімнатах тощо; повністю відремонтували з заміною сантехніки вбиральні для глядачів.

У фоє під час ремонту вдалося врятувати від можливого зникнення пам`ятку – панно художників В.Карася та М.Левханян.