Хорова абетка

Музичні класики для дітей та їхніх батьків

Ідея: Лариса Леванова, Анжела Масленнікова
Лібрето: Павло Фондера

Тривалість вистави – 1 год

Постановний склад

Хормейстер-постановник – Анжела Масленнікова
Режисер-постановник – Лариса Леванова
Диригент-постановник – Сергій Голубничий
Балемейстер-постановник – Олексій Бусько
Художник-постановник – Олена Куца-Чапенко
Диригент – Ділявер Осман
Художник світла – Михайло Євдокименко
Режисер, який веде виставу – Патімат Мірзаєва

 

Про виставу

«Хорова абетка» – одна з програм пізнавально-освітнього проєкту театру «Музичні класики для дітей та їхніх батьків», до якого також входять «Симфонічна», «Балетна» і «Оперна» абетки. Вистава познайомить з деякими таємницями життя театрального хору, розмаїттям жанрів та видів хорового співу. Протягом музичного уроку хор співатиме a capella, у супроводі фортепіано та симфонічного оркестру.

Хормейстер-постановник Анжела Масленнікова:

«Велика кількість людей, які одночасно співають, завжди вражає та нікого не залишає байдужим. Їхні серця, емоції, вокальна майстерність спрямовані на те, щоб найяскравіше відтворити єдину ідею. Театральний хор – це дещо особливе, в ньому працюють співаки-актори. Це мобільні, артистичні та гнучкі музиканти, які під час співу на сцені можуть рухатися, танцювати, відтворюючи різноманітні характери і образи».

Режисер-постановник Лариса Леванова:

«В усіх театрах світу можна побачити та почути хор в операх, мюзиклах, іноді в балетах, та концертних програмах. «Хорова абетка» – це захоплюючий спосіб пізнання історії хорового співу в теорії та на практиці. Все почуте і побачене на нашому веселому уроці діти та батьки зможуть спробувати відтворити власними силами. Основним завданням вистави є зацікавити глядача та розширити знання про хорове мистецтво».

На наших глядачів під час вистави чекають приємні несподіванки…

Прем’єра вистави відбулася 12 вересня 2015 р.